Reklama na szybę i auto

Reklama na aucie Twojej firmy to możliwość oferowania swoich usług wszędzie gdzie się znajdujesz. To najbardziej widoczna i chyba najbardziej skuteczna reklama oferty Twoich usług, gdzie każdy może zobaczyć jakie usługi oferujesz i skontaktować się z Tobą poprzez podany numer telefonu lub adres email, który masz napisany na swoim aucie. 

Jakie naklejki na szybę lub auto są w ofercie?

Firma Dance Tonight oferuje naklejki w różnych wymiarach, gdzie maksymalny wymiar naklejki to 1000×1000 cm. Naklejki są tworzone w różnych kolorach zależnych od kolorów logo klienta. Naklejki są odporne na zarysowania i są produkowane na foli o grubości 100 g/m2. Naklejki można przyklejać na wodę lub na klej, który trzyma naklejkę na aucie (Klej jest już na naklejce). Wszystkie możliwości jak i również kombinacje naklejek są możliwe i zależne od projektu reklamowego wykonywanego dla klienta firmy Dance Tonight. Klient po otrzymaniu wysłanego projektu naklejki musi sam nakleić naklejkę na szybie lub na karoserii auta. Jest to dosyć prosta czynność gdyż polega na zmoczeniu powierzchni wodą i nałożeniu naklejki na powierzchni, gdzie ma się ona znajdować. Tak samo montuje się wszystkie napisy liter, które posiadają klej do montażu na przyklejanej powierzchni. By nakleić naklejkę należy tylko przyłożyć folię do powierzchni, gdzie ma ona zostać osadzona i docisnąć. Folia wraz z literami przy naklejeniu sprawia, że naklejane litery są w jednej równej linii, a naklejane litery są na jednym poziomie. 

Rodzaje naklejek w ofercie dla firm

4 4

Naklejka przeźroczysta

Napisy z logiem firmy w kolorze. Naklejka przeznaczona na reklamę na autach i witrynach sklepowych. Forma naklejki jest prostokątna o wymiarach maksymalnych do 1000×1000 cm. Naklejka jest odporna na zarysowania i na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Naklejka osadzana jest na mokrej płaszczyźnie (woda z płynem) i jest prosta w montażu. Zaletą naklejki przeźroczystej jest to, że po jej zdjęciu nie zostają plamy po literach na karoserii auta. 

10 3

Naklejka z literami

Naklejka z literami, gdzie można osadzać litery, które następnie należy przykleić na szybę lub karoserię auta. Przymocowanie naklejki polega na przyklejeniu liter na których jest osadzony specjalny klei. Projekt naklejki może zawierać wiele kolorów i figur. Można naturalnie wykonać wile naklejek gdzie będzie kilka osobnych napisów i zdjęć jednego projektu. Maksymalny wymiar naklejki to 1000×1000 cm.  

9 1

Naklejka na zamówienie

Jeśli potrzebujesz innego rozwiązania by reklamować swoje usługi na szybie sklepu lub na Twoim firmowym aucie to napisz do mnie wypełniając formularz kontaktowy na stronie internetowej. Naturalnie wszystkie rozwiązania reklamowe są możliwe do zrealizowania jeśli tylko projekt nie wykracza poza ramy możliwości utworzenia takiej reklamy. 

Gdzie umieszczać naklejki reklamowe?

logo na aucie

Reklama na szybę lub na firmowym aucie

Naklejki można umieszczać na aucie firmowym jak i również na szybach sklepów. Jaki efekt uzyskujesz poprzez umieszczenie takiej reklamy? Twoja reklama jest widoczna dla wszystkich, którzy zobaczą Twoją reklamę kiedy będziesz jechała samochodem lub kiedy ktoś będzie przechodził obok Twojego sklepu. Naklejki można umieszczać na wszystkich miejscach, gdzie jest możliwe ich przyklejenie lub osadzenie. Powierzchnia, gdzie zostaje naklejona naklejka musi być oczyszczona i przygotowana. Przyklejenie naklejki jest proste i można wykonać to samodzielnie.

Cena wykonania przeźroczystej naklejki

Cena naklejki jest uzależniona od jej rozmiarów i trudności jej wykonania. Przykładowe ceny wykonania naklejki na powierzchni przeźroczystej do naklejenia na mokrej powierzchni (naklejka przeźroczysta). 

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 50 cm 252 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu nadruku i druk naklejki.

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 80 cm 292 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu nadruku i druk naklejki.

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 100 cm 337 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu nadruku i druk naklejki.

Cena wykonania naklejki z literami i logiem firmy

Cena naklejki jest uzależniona od jej rozmiarów i trudności jej wykonania. Przykładowe ceny wykonania naklejki montowanej na klej. 

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 50 cm 270 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu nadruku i druk naklejki.

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 80 cm 315 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu nadruku i druk naklejki.

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 100 cm 360 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu nadruku i druk naklejki.

Realizacja zamówienia i czas dostawy

11 1

Realizacja zamówienia

Realizacja projektu reklamy w firmie Dance Tonight trwa od 5 do 10 dni roboczych i musi zostać zatwierdzona przez klienta przed jej wykonaniem. Naturalnie projekt zostaje przygotowany po ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących wyglądu i rozmiaru wraz z klientem.

Wysyłka

Po wydrukowaniu naklejki zostaje ona wysłana do klienta na podany adres. Wszystkie naklejki są wysyłane w bezpiecznych i twardych opakowaniach. Wszystkie projekty wysyłane są z numerem nadania przesyłki, a kod nadania przesyłki jest wysyłany do klienta.